Sklenářství Skloservis Brod s.r.o.

Sklenářství Skloservis Brod s.r.o. je společnost nabízející kvalitní české skleněné dveře, skleněná zábradlí, skleněné obklady a zástěny, sprchové kouty a také veškeré sklenářské práce dle individuálních potřeb klientů. Našim zákazníkům poskytujeme komplexní služby z oblasti sklenářství, od návrhu řešení, přes zaměření a výrobu skleněných výrobků, až po samotnou montáž a servis.

portfoliu námi nabízených sklenářských prací patří také specifické skleněné výrobky, jako jsou např. bezpečnostní skla, izolační skla různých optických a tepelných vlastností, neprůstřelná skla, protipožární skla a další produkty.

Zaměřujeme se především na lokality Uherské hradiště, Uherský Brod, Zlín, Luhačovice a okolí, ale pokud máte zájem o sklenářské práce od naší společnosti, neváhejte nás kontaktovat s nezávaznou poptávkou i z jiných regionů.

Jaké sklenářské práce provádíme?

  • Řezání, vrtání, pískování, broušení a další úpravy skla a skleněných výrobků
  • Zasklívání nových i stávajících otvorů dle potřeb zákazníka
  • Výroba a montáž skleněných dveří do interiéru včetně povrchových úprav, které ze skleněných dveří vytvoří opravdový originál
  • Kompletní dodávka a instalace sprchových koutů, koupelnových zástěn, skleněných obkladů nejen do koupelny
  • Zaměření, výroba a montáž skleněných stěn, příček, zábradlí, markýz a dalších stavebních prvků

Jak probíhá spolupráce se sklenářstvím Skloservis Brod s.r.o.?

DSCF2340Máte-li zájem o sklenářské práce a další služby sklenářství, kontaktujte nás s nezávaznou poptávkou. Na základě vaší představy vám předložíme návrh řešení, vypracujeme podrobnou cenovou kalkulaci, případně poskytneme odborné poradenství. Veškeré tyto služby dostanete zdarma, včetně zaměření prostor před samotnou realizací zakázky.

Jakmile s vámi doladíme představu o sklenářských pracích, přijde na řadu výroba skleněných výrobků na míru. V předem dohodnutém termínu vám hotový výrobek dopravíme a kvalifikovaní pracovníci ho namontují.

Těšíme se na spolupráci

Tým Skloservis Brod s.r.o.

Ladislav Burdel
jednatel
Tel: +420 572 634 480
E-mail: skloservis.brod@gmail.com

SKLOSERVIS-BROD s.r.o.
Vazová 2480
688 01 UHERSKÝ BROD
okr. Uherské Hradiště

Fakturační adresa:
Březnice 314
760 01 Březnice
ARES